Opis kategorii plisy CLASSIC

Plisy CLASSIC można znaleźć modele i opcje bazowe, które idealnie sprawdzą się jako pierwsza zasłona tego typu, dzięki czemu dowiemy się, czy dana forma zasłaniania okna nam odpowiada czy też nie. Jednokolorowe, klasyczne plisy to też świetny pomysł do wnętrza w minimalistycznym stylu. Piękne żywe kolory to cecha charakterystyczna wszystkich rolet typu CLASSIC dostępnych w sklepie as-rolety.pl. Zdecydowanie warto się na nie skusić, tym bardziej że ich cena nie należy do wygórowanych.

Opis kategorii plisy PREMIUM

Jak sama nazwa wskazuje – są to rolety premium , które różnią się od klasycznych pod wieloma względami. Już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że do ich stworzenia wykorzystana została zupełnie inna tkanina, dzięki czemu zyskały one unikalny design i prezentują się niesamowicie. Dostępne są w wielu różnych kolorach, dlatego każda osoba poszukująca pięknie wyglądających plis na okna z całą pewnością znajdzie odpowiedni produkt dla siebie.

Opis kategorii plisy BLACKOUT

Jeżeli potrzebujesz odciąć się od światła słonecznego, plisy BLACKOUT to doskonały wybór dla ciebie. Są to bowiem rolety plisowane zaciemniające, które dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji odbijają promienie słoneczne. W efekcie można całkowicie kontrolować to, ile światła wpada do pokoju, gdzie takie plisy zostały zamontowane. Absolutnie wyjątkowe produkty, dostępne w rozmaitych wersjach kolorystycznych, są zdecydowanie warte swojej ceny, która jest atrakcyjna, zwłaszcza w kontekście tak wysokiej jakości.

Opinie o sklepie

w sklepie as-rolety znalazłem dokładnie takie plisy, jakich akurat potrzebowałem, a do tego natknąłem się na bardzo miłą i uczynną obsługę, więc mogę z czystym sercem ten właśnie sklep polecić.


Andrzej

Kiedy poszukiwałem plis do swojej sypialni, trafiłem właśnie do sklepu as-rolety. Zachwyciłem się ogromem wyboru i to właśnie tam zamówiłem swoje rolety, które dotarły do mnie wręcz błyskawicznie.


Tomasz

Chciałam zmienić stare zasłony w swoim pokoju więc postawiłam na coś bardziej praktycznego i zamówiłam przepiękne plisy ze sklepu as-rolety.pl. Dziś mogę potwierdzić, że zdecydowanie warto robić u nich zakupki.


Julita

Bardzo spodobały mi się plisy zaciemniające i postanowiłem założyć takie u siebie w domu. Z perspektywy czasu uważam, że to był doskonały wybór, ponieważ świetnie wyglądają i równie dobrze działają.


Krzysztof

Mogę bardzo polecić wszystkim zainteresowanym sklep as-rolety, w którym sam niedawno zamawiałem swoje plisy. Profesjonalna obsługa, doskonałe doradztwo i atrakcyjne ceny - to dokładnie to, czego oczekiwałem.


Lucjan

Dzięki plisom z łatwością mogłam odmienić swoją sypialnię i pokój dzienny. Swoje zamawiałam w sklepie as-rolety, który mogę wszystkim zainteresowanym tym tematem szczerze polecić.


Ola